Архіпастирський візит до  Свято-Параскевської парафії села Литовеж  Іваничівського  благочиння
12 Лис
Архіпастирський візит до Свято-Параскевської парафії села Литовеж Іваничівського благочиння

11 листопада 2018 року, у 24-тю неділю після П’ятидесятниці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Параскевську парафію села Литовеж Іваничівського благочиння, де очолив святкову Божественну Літургію з нагоди престольного празнику, який був перенесений на воскресний день.
На церковних сходах з хлібом-сіллю владику зустрів голова Литовежського ОТГ Іванчук Іван Іванович, а діти недільної школи привітали архіпастиря віршованими вітаннями і подарували квіти.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: замісник благочинного прот.Андрій Мельничук, настоятель храму прот. Василь Васильків та запрошенне духовенство.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та за об’єднання Української Православної Церкви, а під час ектеній промовлялись особливі додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після заамвонної молитви, архієрей звернувся до вірян з проповіддю а по завершенні владика Матфей привітав настоятеля і парафіян з престольним святом.
В свою чергу, от. Василь подякував владиці та священнослужителям за спільну святкову молитву.
Богослужіння завершилось водосвятним молебнем ,традиційним хресним ходом навколо храму і уставним многоліттям.

Храмове свято с.Литовеж

Іваничівське благочиння