Архіпастирський візит до  Свято-Параскевської парафії села Соснина Іваничівського  благочиння
12 Лис
Архіпастирський візит до Свято-Параскевської парафії села Соснина Іваничівського благочиння

10 листопада 2018 року, в День пам'яті муцениці Параскеви-П'ятниці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Параскевську парафію села Соснина Іваничівського благочиння, де очолив святкову Божественну Літургію з нагоди пристольного празнику.
На церковному подвір’ї владику зустріла чисельна паства та діти недільної школи, які привітали архіпастиря віршованими вітаннями і піднесли хліб-сіль та квіти.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний прот. Ярослав Мельничук, настоятель храму прот. Володимир Конопко та запрошенне духовенство.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та за об’єднання Української Православної Церкви, а під час ектеній промовлялись особливі додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після заамвонної молитви, архієрей звернувся до вірян з проповіддю.
По завершенні проповіді владика Матфей привітав настоятеля і парафіян з престольним святом, а багаторічному меценату Олександру Малашку архіпастир від імені Святійшого Патріарха Філарета вручив орден Святого великомученика Юрія переможця.
В свою чергу, от. Володимир подякував владиці та священнослужителям за спільну святкову молитву.

Богослужіння завершилось традиційним хресним ходом навколо храму і уставним многоліттям.

Храмове свято с.Соснина

Іваничівське благочиння