Архіпастирський візит до  Свято-Казанської парафії села Бубнів Володимир-Волинського районного  благочиння
08 Лис
Архіпастирський візит до Свято-Казанської парафії села Бубнів Володимир-Волинського районного благочиння

4 листопада 2018 року, у 23-тю неділю після П’ятидесятниці в день Казанської ікони Божої матері, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Казанську парафію села Бубнів Володимир-Волинського районного благочиння, де очолив святкову Божественну Літургію з нагоди престольного празнику та 25-ї річниці з дня відкриття і освячення храму.
На церковному подвір’ї владику зустріла чисельна паства та діти недільної школи, які привітали архіпастиря віршованими вітаннями і піднесли квіти.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: секретар єпархії, районний благочинний прот. Юрій Зінчук, настоятель храму прот. Василь Мавдрик та запрошенне духовенство.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та за об’єднання Української Православної Церкви, а під час ектеній промовлялись особливі додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після заамвонної молитви, архієрей звернувся до вірян з проповіддю, в якій розповів про те, як Цариця Небесна допомагаї і охороняє людей, які взивають до Неї в своїх молитвах. По завершенні проповіді владика Матфей привітав настоятеля і парафіян з престольним святом.
В свою чергу, от. Василь подякував владиці та священнослужителям за спільну святкову молитву.
Богослужіння завершилось традиційним хресним ходом навколо храму і уставним многоліттям.

Архіпастирський візит

с. Бубнів Володимир-Волинське районне благочиння