Архієрейське богослужіння у неділю 22-гу після П'ятидесятниці
28 Жов
Архієрейське богослужіння у неділю 22-гу після П'ятидесятниці

28 жовтня 2018 року, у Неділю 22-у після П’ятидесятниці, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, протодиякон Микола Особа, диякон Тарас Процюк та інші.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні, за об’єднання Української Православної Церкви та особливі прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після читання Святого Євангелія, єпископ Матфей виголосив повчальну проповідь, в якій розкрив богословський зміст притчи про сіяча.
По завершенні Літургії архієрей привітав вірян з недільним днем і наділив усіх своїм архіпастирським благословенням.

22 неділя по П’ятидесятниці

Кафедральний собор Різдва Христового