Архіпастирський візит до  Свято-Параскевської парафії села Затурці Локачинського благочиння
27 Жов
Архіпастирський візит до Свято-Параскевської парафії села Затурці Локачинського благочиння

27 жовтня 2018 року, в день пам'яті преподобної Параскеви Сербської, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Параскевську парафію села Затурці Локачинського благочиння, де очолив святкову Божественну Літургію з нагоди храмового празнику.
На церковному подвір’ї владику зустріли віряни, які за давньою українською традицією піднесли архіпастирю хліб-сіль.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний, настоятель храму прот. Василь Кравець та запрошенні священнослужителі.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та за об’єднання Української Православної Церкви, а під час ектеній промовлялись особливі додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після заамвонної молитви, архієрей звернувся до вірян з проповіддю, в якій розповів про святу подвижницю Параскеву. По завершенні проповіді владика Матфей привітав парафіян з престольним празником та приділив особливу увагу настоятелю храму, привітавши його з 15-ю річницею служіння на парафії.
В свою чергу, от. Василь подякував владиці і духовенству за спільну святкову молитву.
Богослужіння завершилось традиційним хресним ходом навколо храму та уставним многоліттям.

Архіпастирський візит

Локачинське благочиння