Архіпастирський візит до  Свято-Покровської парафії села Привітне Локачинського благочиння
14 Жов
Архіпастирський візит до Свято-Покровської парафії села Привітне Локачинського благочиння

14 жовтня 2018 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську парафію села Привітне Локачинського благочиння, де очолив святкову Божественну Літургію з нагоди храмового празнику.
На церковному подвір’ї владику зустріли діти недільної школи, які привітали архіпастиря віршованими вітаннями і за давньою українською традицією піднесли хліб-сіль.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний прот.Василь Кравець, настоятель храму прот. Максим Чінка та запрошенне духовенство.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та за об’єднання Української Православної Церкви, а під час ектеній промовлялись особливі додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після заамвонної молитви, архієрей звернувся до вірян з проповіддю, в якій розповів про свято Покрову Божої Матері. По завершенні проповіді владика Матфей привітав настоятеля і парафіян з престольним святом.
В свою чергу, от. Максим подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
Богослужіння завершилось традиційним хресним ходом навколо храму і уставним многоліттям.

Архіпастирський візит

Локачинське благочиння