25 Жов
25 жовтня 2017

День капелана відзначили у Володимир-Волинській єпархії

25 жовтня 2017 року, православна церква молитовно вшановує святого Мартина Милостивого єпископа Турського, який є покровителем капеланів (військових священників).

У цей день, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.

Його Преосвященству співслужили : голова відділу капеланського служіння єпархії прот.Юрій Здебський, прот. Борис Гідзінський, ієрей Олег Наконечний.

Під час Богослужіння молились капелани Володимир-Волинської єпархії: прот. Сергій Місан, прот. Микола Баган, прот. Роман Скиряк, ієрей Олександр Маїло.

По завершенні Літургії архієрей з духовенством відслужили молебень, під час якого молились за мир в Україні, а по його завершенні владика Матфей привітав наших військових священиків з їх святом- Днем капелана та подякував їм за сумлінну не легку службу, яку вони несуть під час ротацій на Сході України.

День капелана

Літургія