Архіпастирський візит до  Іоано-Богословської  парафії, с. Зоря Володимир-Волинського районного благочиння
09 Жов
Архіпастирський візит до Іоано-Богословської парафії, с. Зоря Володимир-Волинського районного благочиння

9 жовтня 2017 року, в день пам’яті апостола та євангеліста Іоана Богослова, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Іоано-Богословську парафію, с. Зоря Володимир-Волинського районного благочиння, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.
   Біля храму архієрея зустріли прихожани та діти недільної школи, які привітали владику віршованими словами і за древнім звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
   Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: : секретар єпархіального управління районний благочинний прот. Юрій Зінчук, настоятель храму прот. Віталій Іванів та запрошене духовенство.
   Після Богослужіння владика Матфей звернувся до вірян з проповіддю, в якій розповів про життя та подвиг Іоанна Богослова та привітав настоятеля і парафіян з престольним святом.
   В свою чергу, настоятель от. Віталій подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
   Дійство завершилось традиційним хресним ходом навколо церкви, з читанням уставних Євангелій, а також владика окропив всіх віруючих освяченою водою.

День пам’яті апостола та євангеліста Іоана Богослова

Архіпастирський Візит с. Зоря