08 Жов
Архієрейське богослужіння в неділю 18-ту після П’ятидесятниці

8 жовтня 2017 року, в неділю 18-ту після П’ятидесятниці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський очолив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого у соборі Юрія Переможця м.Володимир-Волинський.
   Напередодні, 7-го жовтня ввечері, у кафедральному соборі Різдва Христового архієрей у співслужінні духовенства, звершив Всенічне бдіння
   Під час літургії Його Преосвященству співслужили: прот. Євген Шевчук та інші.
   За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.
   За Літургією владика висвятив у сан диякона Олега Наконечного, випускника Бакалаврату Волинської Православної Богословської Академії.
   Після Літургії Його Преосвященство виголосив проповідь на тему євангельського читання про те, як Ісус Христос обирав своїх учнів- апостолів.
   По завершенні проповіді архієрей привітав прихожан з недільним днем та наділив усіх своїм архіпастирським благословенням.

Літургія